Informācija
Ievēro distanci

Lai ievērotu piesardzības pasākumus, klientu apkalpošana tiek organizēta tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Pierakstīties klātienes apmeklējumam Rīgā var, zvanot pa tālruni 67081600 vai rakstot vi@vi.gov.lv

Veselības inspekcijas apmeklētāju pieņemšanas laiks, pēc iepriekšēja pieraksta

  • Rīgā, pēc iepriekšēja pieraksta, darba dienās no plkst.8.30 – 12.30 un 13.00 – 17.00;
  • Reģionālajās nodaļās, pēc iepriekšēja pieraksta, sazinoties ar nodaļas speciālistu. Par apmeklētāju pieņemšanas laikiem un kontaktiem reģionālajās nodaļās skatīt zemāk.

Klientiem lūgums ierasties precīzi norādītajā laikā un klientu apkalpošanas zālē ieiet tikai tad, kad tieciet uzaicināti.

Ierodoties Veselības inspekcijā:

  • aicinām ievērot distanci,
  • izmantot telpā pieejamo dezinfekcijas līdzekli,
  • izmantot savus mutes un deguna aizsegus un personiskos rakstāmpiederumus. Riska grupas personas un apmeklētājus ar elpceļu saslimšanas pazīmēm Veselības inspekcija lūdz no klātienes apmeklējuma atturēties.

Ārkārtējās situācijas periodā Veselības inspekcijas klienti izmantoja iespējas pieprasīt pakalpojumus un nosūtīt iesniegumus elektroniski, pa pastu vai izmantojot pie Veselības inspekcijas ieejas izvietoto pasta kastīti.

 Veselības inspekcija aicina arī pēc ārkārtējās situācijas beigām

Infografika „Kā sākt lietot e-pakalpojumus”

Infografika „Veselības inspekcijas piedāvātie e-pakalpojumi”

Videopamācība "E-iesniegums Veselības inspekcijai portālā www.latvija.lv"

  • nosūtīt iesniegumu pa pastu, adresējot jebkurai Veselības inspekcijas nodaļai. Informācija par apmeklētāju pieņemšanu Rīgā un reģionālajās nodaļās - šeit.
  • vai atstāt iesniegumu pie Veselības inspekcijas ieejas (Rīgā, Klijānu ielā 7) izvietotajā pasta kastītē.