Tulkots ar mašīntulkotāju

Reģistri

Ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistrs - profesija, reģistrācijas termiņš un identifikators

Informācija par reģistrētām ārstniecības personām un ārstniecības atbalsta personām - profesija, kurā ir tiesības praktizēt, reģistrācijas termiņi, identifikators (ar meklēšanas iespēju).
Skatīt vairāk

Ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistrs - darba vieta un sertificētā specialitāte

Informācija par reģistrētām ārstniecības personām un ārstniecības atbalsta personām - darba vieta ārstniecības iestādē, sertificētā specialitāte un sertifikāta derīguma termiņš (ar meklēšanas iespēju) .
Skatīt vairāk

Ārstniecības iestāžu reģistrs

Informācija par ārstniecības iestādi - pamatinformācija; filiāles un struktūrvienības; sertifikāti un atbilstība (ar meklēšanas iespēju).
Skatīt vairāk

Piedāvāšanai Latvijas tirgū paziņoto tabakas izstrādājumu, elektronisko cigarešu un uzpildes flakonu datubāze

Informācija ko ražotāji un importētāji iesnieguši Eiropas Komisijas datu bāzes EU-CEG nacionālajā datu repozitorijā par tabakas izstrādājumiem, augu smēķēšanas produktiem, elektroniskajām cigaretēm un to uzpildes flakoniem (ar meklēšanas iespēju).
Skatīt vairāk

Datubāzes

Cik ātri tiks reģistrēts iesniegums, pabalsta saņemšanai?
  1. solis - Pārliecinies vai esi skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzēju sarakstā
  2. solis - 

 un aizpildīto veidlapu nosūti Veselības inspekcijai  

 

Tie, kas savu darbību ir jau reģistrējuši, atkārtoti paziņot par darbības uzsākšanu nav nepieciešams !

  • Lūdzam arī neiesūtīt vienu iesniegumu vairākas reizes pat tad, ja uzreiz neizdodas sevi atrast sarakstā - tas mākslīgi palielina iesniegumu apjomu, tā rezultātā paildzinot iesniegumu izskatīšanas laiku – tas pats attiecas uz informatīvajiem tālruņiem! Nepieciešamības gadījumā ar Jums sazināsies Veselības inspekcijas speciālists.
  • Iesniegumus apkopo/reģistrē vairāki speciālisti, tāpēc nav iespēja pateikt vai persona ir/nav jau ievadīta konkrētajā brīdī un cik ātri tas notiks -  lūdzu seko līdz informācijai www.vi.gov.lv, kā arī katru dienu vari turpināt pārliecināties skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzēju sarakstā – tas tiek atjaunots pēc pl.17.00 un dati tiek nosūtīti arī VID.
  • VID tiks informēts par datumu, kurā Jūsu iesniegums tika saņemts Veselības inspekcijā – tas tiks ņemts vērā atbalsta aprēķināšanai.