COVID-19 Pārbaudes rezultāti

Veselības inspekcija informē, ka laika posmā no 26.03. - 31.03. 2021. tika veiktas pārbaudes 47 skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanas vietās, kurās tiek sniegti friziera, manikīra un pedikīra pakalpojumi. Prasības darbam ārkārtējās situācijas laikā, kontroles brīdī, pilnībā spēja nodrošināt 35 (74%) pakalpojuma sniedzēju vietas.  

  • Veiktas 5 priekšlikumu izpildes kontroles, kurās konstatēts, ka visi iepriekš uzdotie veicamie pasākumi ir izpildīti un nav konstatētas neatbilstības.

 

Marta mēnesī kopumā veiktas pārbaudes 295 skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanas vietās, kurās tiek sniegti friziera, manikīra un pedikīra pakalpojumi.

Prasības darbam ārkārtējās situācijas laikā, kontroles brīdī, pilnībā spēja nodrošināt 182 (62%) pakalpojuma sniedzēju vietas. Pārbaužu rezultāti liecina, ka pakāpeniski uzlabojas noteikto prasību ievērošana un izpratne par nepieciešamību ievērot noteiktos drošības pasākumus.

  • Veiktas 40 priekšlikumu izpildes kontroles, kurās konstatēts, ka visi iepriekš uzdotie veicamie pasākumi ir izpildīti un nav konstatētas neatbilstības. 

 

 

skaistumkopšana