Par mums

Veselības inspekcija ir Veselības ministrijas pakļautībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas izveidota 2007.gadā.  Veselības inspekcijas darbību nosaka Ministru kabineta 2019. gada 9. jūlija noteikumi Nr.309 "Veselības inspekcijas nolikums".

Lasīt vairāk >>

Aktualitātes

Informācija iedzīvotājiem par medicīnas centru „AURORA”

16.07.2019

Veselības inspekcija  regulāri saņem informāciju,no iedzīvotājiem, par medicīnas centra „AURORA” (iepriekš AS „NOKRA”) vārdā saņemtajiem telefona zvaniem ar aicinājumu veikt, bezmaksas, veselības pārbaudi, pēc kuras tiek piedāvāts noslēgt līgumu, par dažāda veida medicīnas pakalpojumu saņemšanu, par maksu.

Lasīt vairāk >>

Jūlija peldūdens kvalitātes pārbaužu rezultāti

12.07.2019

Veselības inspekcija  neiesaka peldēties Jūrmalas peldvietā „Vaivari”  paaugstināta mikrobioloģiskā piesārņojuma dēļ. Pārējās 56 oficiālajās peldvietās peldēties ir atļauts. Par to liecina Veselības inspekcijas 8. un 9. jūlijā veiktās peldūdens kvalitātes pārbaudes.  

Lasīt vairāk >>

Informatīvās kampaņas „Uzticies pārbaudot!” atklāšana

11.07.2019

Slimību profilakses un kontroles centrs kopā ar Veselības ministriju un Veselības inspekciju šodien uzsāka informatīvu kampaņu „Uzticies pārbaudot!” un aicina skaistumkopšanas nozari iesaistīties akcijā „Es Tevi nenodošu!”.

Kampaņas mērķis – informēt sabiedrību par infekcijas slimību un citu veselības risku profilaksi, saņemot invazīvos skaistumkopšanas pakalpojumus, kā arī aicināt izvēlēties drošus un legālus pakalpojumus.

Lasīt vairāk >>

Dzeramā ūdens kvalitāte pēc ceļmalu piesārņojuma Zemgales apkārtnē

05.07.2019

Veselības inspekcija ir izvērtējusi notikušā ceļmalu piesārņojuma Zemgales apkārtnē iespējamo ietekmi uz individuālajām dzeramā ūdens ņemšanas vietām.

Lasīt vairāk >>

Iestāžu pašnovērtējums par risku mazinošiem pasākumiem ķirurģijā un anestēzijā

01.07.2019

2019. gadā Veselības inspekcija ir uzaicinājusi ārstniecības iestādes, kurās tiek sniegti vispārējās anestēzijas/sedācijas pakalpojumi un veiktas ķirurģiskas operācijas, līdz š.g. 1. augustam veikt pašnovērtējumu par pasākumiem risku mazināšanai.

Lasīt vairāk >>

Jaunumu arhīvs