Par mums

Veselības inspekcija ir Veselības ministrijas pakļautībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas izveidota 2007.gadā.  Veselības inspekcijas darbību nosaka Ministru kabineta 2019. gada 9. jūlija noteikumi Nr.309 "Veselības inspekcijas nolikums".

Lasīt vairāk >>

Aktualitātes

Veselības ministre pasniedz Pateicības un Atzinības rakstus Veselības inspekcijas darbiniecēm

15.11.2019

Šodien, 15. novembrī, Veselības ministre Ilze Viņķele veselības nozares darbiniekiem pasniedza Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus, kā arī Ministru kabineta Atzinības rakstu, lai pateiktos sabiedrības veselības, veselības aprūpes un farmācijas nozares amatpersonām un darbiniekiem par ieguldīto darbu un nopelniem Latvijas Republikas attīstībā.

Lasīt vairāk >>

Kā juridiski pareizi noformēt pacienta pārstāvību

08.11.2019

 Ja persona (iesniedzējs) vēlas vērsties Veselības inspekcijā ar iesniegumu par citai (dzīvai esošai) personai sniegtās veselības aprūpes kvalitāti, Veselības inspekcija šādu iesniegumu pieņems izskatīšanai, bet bez turpmāk minēto dokumentu saņemšanas, Pacientam sniegtās veselības aprūpes kvalitātes izvērtējumu Veselības inspekcija nebūs tiesīga iesniedzējam sniegt.

Lasīt vairāk >>

Jelgavas kontroles nodaļai mainīta atrašanās vieta!

04.11.2019

 Informējam, ka Veselības inspekcijas Zemgales kontroles nodaļai, Jelgavā, mainīta atrašanās vieta!

Lasīt vairāk >>

Medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējas ārstu protesta akcijas laikā

04.11.2019

 Pirms gaidāmās ārstu protesta akcijas š.g. 7. novembrī, kuras ietvaros atsevišķās ārstniecības iestādēs varētu netikt nodrošināti plānveida veselības aprūpes pakalpojumi, piemēram, ārstu-speciālistu, ģimenes ārstu konsultācijas, procedūras dienas stacionāros, Nacionālais veselības dienests (NVD) informē par medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām.

Lasīt vairāk >>

Esi atbildīgs par savu veselību, PĒRC ZĀLES DROŠĀ VIETĀ - ✅ APTIEKĀ!

30.10.2019

Recepšu vai bezrecepšu zāļu iegāde nelicencētās interneta aptiekās var būt ļoti bīstama veselībai, jo pastāv augsts risks iegādāties viltotas vai nekvalitatīvas zāles.

Veselības inspekcija aicina iedzīvotājus zāles iegādāties tikai licencētās aptiekās.

Lasīt vairāk >>

Jaunumu arhīvs