Par mums

Veselības inspekcija ir Veselības ministrijas pakļautībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas izveidota 2007.gadā.  Veselības inspekcijas darbību nosaka Ministru kabineta 2019. gada 9. jūlija noteikumi Nr.309 "Veselības inspekcijas nolikums".

Lasīt vairāk >>

Aktualitātes

Izstrādāti priekšlikumi skrīninga mamogrāfijas pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanai

15.10.2019

Veselības inspekcija sadarbībā ar Nacionālo veselības dienestu, Valsts vides dienesta Radiācijas drošības centru un Latvijas Radiologu asociāciju ir veikusi skrīninga mamogrāfijas pakalpojumu sniedzēju pārbaudes ar mērķi noskaidrot esošo situāciju par skrīninga mamogrāfijas pakalpojuma sniegšanu, identificēt būtiskākās problēmas un sagatavot ieteikumus pakalpojuma uzlabošanai.

Lasīt vairāk >>

Aicinām piedalīties akcijā “Dienas bez rindām”!

30.09.2019

Aicinot sabiedrību aktīvāk izmantot valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski – no 30. septembra līdz 4. oktobrim norit ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”. Visu nedēļu iestādēs varēs saņemt konsultācijas par e-pakalpojumiem – kādi e-pakalpojumi pieejami, kas nepieciešams, lai lietotu e-pakalpojumus, kur tos atrast, kā pieteikt, kā saņemt atbildi utt.  

 

Lasīt vairāk >>

Veselības inspekcijā norisinājās diskusijas ar pacientu tiesību ekspertiem

27.09.2019

Veselības inspekcijā  šodien, 27.septembrī, norisinājās diskusija par pacientam drošāku un mazāk birokrātisku pacientu tiesību pārstāvību, ja tāda nepieciešama, pacienta veselības stāvokļa dēļ. 

Lasīt vairāk >>

Ieteikumi skolām, ja reģistrēts akūts zarnu infekcijas gadījums

24.09.2019

Praktiski ieteikumi skolas administrācijai un vecākiem, kā rīkoties, ja mācību iestādē ir konstatēta akūta zarnu infekcijas saslimšana.

Lasīt vairāk >>

1.oktobrī pilnā apjomā stājas spēkā higiēnas prasības skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzējiem

24.09.2019

 Veselības inspekcija informē, ka 2019. gada 1. oktobrī stājas spēkā Ministru kabineta 09.10.2018. noteikumos Nr.631 „Higiēnas prasības skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanai”* noteiktās higiēnas prasības par:

Lasīt vairāk >>

Jaunumu arhīvs