Par mums

Veselības inspekcija ir Veselības ministrijas pakļautībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas izveidota 2007.gadā.  Veselības inspekcijas darbību nosaka Ministru kabineta 2019. gada 9. jūlija noteikumi Nr.309 "Veselības inspekcijas nolikums".

Lasīt vairāk >>

Aktualitātes

Informācija tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko cigarešu, uzpildes flakonu, jaunieviestu tabakas izstrādājumu izplatītājiem

21.01.2020

Komersantiem, kuri nodarbojas ar tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko cigarešu, uzpildes flakonu, jaunieviestu tabakas izstrādājumu tirdzniecību, ir jāpārliecinās

Lasīt vairāk >>

Kas jāņem vērā, iegādājoties sadzīves ķīmiju?

16.01.2020

 Iegādājoties veikalā kādu sadzīves ķīmijas līdzekli, ir jāatceras, ka uz tā iepakojuma jābūt pieejamai informācijai latviešu valodā, kā arī:

Lasīt vairāk >>

Informācija par ēteriskajām eļļām

15.01.2020

 

  Ēteriskās eļļas tiek plaši reklamētas kā nekaitīgi un veselību veicinoši produkti. Nav šaubu, ka ēteriskās eļļas  iedarbojas fizioloģiski un psiholoģiski uz cilvēka organismu. Tomēr jāņem vērā, ka 100% ēteriskās eļļas nav paredzētas tiešai lietošanai orāli, uz ādas vai citādi.

Lasīt vairāk >>

Pārbaudes rezultāti saistībā ar trakumsērgas gadījumu Daugavpilī

14.01.2020

 Noslēdzoties Veselības inspekcijas veiktajai pārbaudei „SIA Daugavpils reģionālā slimnīca”, SIA „ Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” saistībā ar trakumsērgas gadījumu  Veselības inspekcija ir izdarījusi turpmāk minētos secinājumus. 

Lasīt vairāk >>

Plānots samazināt administratīvus šķēršļus ārstniecības personu sertifikācijas eksāmenu kārtošanā

13.01.2020

 Lai atvieglotu iespējas atgriezties medicīnas darbā, ja ārstniecības persona kādu laiku nav strādājusi specialitātē, Veselības ministrija plāno samazināt administratīvos šķēršļus sertifikācijas eksāmena kārtošanā. 

Lasīt vairāk >>

Jaunumu arhīvs