Izmaiņas Veselības inspekcijas darba laikā 30.septembrī Klijānu ielā 7, Rīgā

Veselības inspekcija informē, ka sakarā ar plānotiem remontdarbiem ūdensvadu tīklos apmeklētāju pieņemšana 30. septembrī Klijānu ielā 7, Rīgā notiks līdz plkst.11:30!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!


Lasīt talāk >>

Aktualitātes

Atgādinājums pacientiem par recepšu saņemšanu

27.09.2016

Veselības inspekcija atgādina, ka par receptes saņemšanu nav jāmaksā pacienta iemaksa, ja ārsts neveic pacienta apskati un konsultēšanu.

Lasīt talāk >>

No 19. – 23. septembrim visā Latvijā notiks kampaņa “Dienas bez rindām”

16.09.2016

 

2016. gada 19. – 23. septembrī visā Latvijā notiks kampaņa „Dienas bez rindām”, kurā vairāk kā 80 valsts un pašvaldību iestādes konsultēs iedzīvotājus un uzņēmējus par e-pakalpojumu lietošanu.

 

Lasīt talāk >>

Spēkā stājas kārtība, kādā komersants pirms elektronisko cigarešu un elektronisko cigarešu uzpildes flakonu tirdzniecības uzsākšanas ziņo par to Veselības inspekcijai

09.09.2016

Veselības inspekcija informē, ka 09.09.2016. spēkā stājas Ministru kabineta noteikumi Nr. 593 „Kārtība, kādā komersants paziņo par elektronisko cigarešu un elektronisko cigarešu uzpildes flakonu tirdzniecības uzsākšanu”, kas izstrādāti saskaņā ar Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu un elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likuma 8. panta devīto daļu.

Lasīt talāk >>

E-pakalpojumi farmācijas nozarē strādājošiem profesionāļiem

07.09.2016

Veselības inspekcija atgādina par izstrādātajiem e-pakalpojumiem farmācijas nozarē strādājošajiem profesionāļiem, kuri pieejami portālā www.latvija.lv.

Lasīt talāk >>

Septembra peldūdens kvalitātes pārbaužu rezultāti

02.09.2016

Veselības inspekcija informē, ka šā gada peldsezonas pēdējās peldūdens kvalitātes pārbaudes 56 oficiālajās peldvietās liecina, ka paaugstināts mikrobioloģiskais piesārņojums konstatēts Daugavpils pilsētas Šūņu ezera peldvietā, kurā ieteikts nepeldēties, bet pārējās peldvietās  ūdens kvalitāte atbilst prasībām un tajās peldēties ir atļauts.

Lasīt talāk >>

Jaunumu arhīvs