Par mums

Veselības inspekcija ir Veselības ministrijas pakļautībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas izveidota 2007.gadā.  Veselības inspekcijas darbību nosaka Ministru kabineta 2019. gada 9. jūlija noteikumi Nr.309 "Veselības inspekcijas nolikums".

Lasīt vairāk >>

Aktualitātes

Veselības inspekcija ieguvusi īpašu apbalvojumu nominācijā “Gada izaugsme”

05.12.2019

 Noslēdzoties iniciatīvas “Konsultē vispirms” principa ieviešanā iesaistīto uzraugošo iestāžu 2019. gada darbības novērtējumam, Veselības inspekcija ieguvusi īpašu apbalvojumu nominācijā “Gada izaugsme”, jo gada laikā demonstrējām visstraujāko progresu “Konsultē vispirms” principa ieviešanā.

Lasīt vairāk >>

Medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējas ārstu protesta akcijas laikā 28.novembrī

27.11.2019

 Pirms gaidāmās ārstu protesta akcijas š.g. 28. novembrī, kuras ietvaros atsevišķās ārstniecības iestādēs varētu netikt nodrošināti plānveida veselības aprūpes pakalpojumi, piemēram, ārstu-speciālistu, ģimenes ārstu konsultācijas, procedūras dienas stacionāros, Nacionālais veselības dienests (NVD) informē par medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām.

Lasīt vairāk >>

Paziņojums iedzīvotājiem par medicīnas centru AURORA!

21.11.2019

Veselības inspekcija informē, ka „ AURORA medicīnas centrs, AS ” no 16.11.19. ir svītrots no Ārstniecības iestāžu reģistra 

Lasīt vairāk >>

Veselības inspekcija veikusi kontroli Smiltenes izglītības iestādē

20.11.2019

   

Saņemot informāciju no Slimību profilakses  un kontroles centra par izglītības iestādē uzsākto epidemioloģisko izmeklēšanu, 2019. gada 19. novembrī Veselības inspekcija veica kontroli Smiltenē, izglītības programmas īstenošanas vietā Rīgas ielā 16c par higiēnas prasību ievērošanu, kā arī  izvērtēja, kā tiek ievērotas Slimību profilakses un kontroles centra noteiktās rekomendācijas sešās pirmsskolas izglītības grupās un sākumskolā.

Lasīt vairāk >>

Veselības ministre pasniedz Pateicības un Atzinības rakstus Veselības inspekcijas darbiniecēm

15.11.2019

Šodien, 15. novembrī, Veselības ministre Ilze Viņķele veselības nozares darbiniekiem pasniedza Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus, kā arī Ministru kabineta Atzinības rakstu, lai pateiktos sabiedrības veselības, veselības aprūpes un farmācijas nozares amatpersonām un darbiniekiem par ieguldīto darbu un nopelniem Latvijas Republikas attīstībā.

Lasīt vairāk >>

Jaunumu arhīvs