Aicinām aizpildīt aptaujas anketu par kosmētikas līdzekļiem

Ikviens no mums ikdienā lieto dažādus kosmētikas līdzekļus. Bet, vai pirms kosmētikas līdzekļa pirkšanas rūpīgi lasāt informāciju tā etiķetē?

Šī īsā aptauja aizņemts tikai dažas minūtes Jūsu laika, bet ļaus mums uzzināt, cik lielu nozīmi piešķirat kosmētikas līdzekļu etiķetēs rakstītajam.
Anketu iespējams aizpildīt šeit

 

Lasīt talāk >>

Aktualitātes

Informācija par Jūrmalā nozagtām īpašo recepšu veidlapām

18.05.2015

18.05.2015. Veselības inspekcijā ir saņemta informācija par Jūrmalā nozagtām īpašo recepšu veidlapām ar šādiem numuriem: GM 924692 - GM 924700.

Lasīt talāk >>

Sākas oficiālā peldsezona

15.05.2015

Šodien, 15. maijā sākas oficiālā peldsezona, un Veselības inspekcija jau ir veikusi pirmās peldvietu ūdens kvalitātes pārbaudes oficiālajās peldvietās. Pirmajās peldūdens kvalitātes pārbaudēs mikrobioloģiskais piesārņojums ūdens paraugos nav konstatēts.

Lasīt talāk >>

Ķīmiskie maisījumi veikalā. Jaunā ķīmisko vielu un ķīmisko maisījumu klasifikācija

14.05.2015

Piedāvājot tirgū ķīmiskās vielas un ķīmiskos maisījumus to etiķetē jābūt informācijai par iespējamiem riskiem un piesardzības pasākumiem. Jebkurš patērētājs vēlētos sevi pasargāt no šo vielu kaitīgās ietekmes, tāpēc svarīgi pirms produkta lietošanas ir iepazīties ar tirgotāja sniegto informāciju par attiecīgo preci.

Lasīt talāk >>

Piedalies „Dienas bez rindām” un saņem individuālu konsultāciju par e-pakalpojumiem

13.05.2015

2015. gada 14. – 21. maijā pirmo reizi notiks pasākums „Dienas bez rindām”, kurā vairāk nekā 80 valsts un pašvaldību iestādes konsultēs iedzīvotājus un uzņēmējus par e-pakalpojumu lietošanu.

Lasīt talāk >>

13. maijs – Eiromelanomas diena. Esi informēts un ievēro piesardzības pasākumus, apmeklējot solāriju!

13.05.2015

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību saules un solāriju ultravioleto (UV) staru radītajām negatīvajām sekām, tostarp to izraisītajām saslimšanām (jo īpaši ādas vēža formai -  melanomai), ik gadu maija mēnesī Latvijā un visā Eiropā tiek atzīmēta Eiromelanomas diena.

Lasīt talāk >>

Jaunumu arhīvs