Par mums

Veselības inspekcija ir Veselības ministrijas pakļautībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas izveidota 2007.gadā.  Veselības inspekcijas darbību nosaka Ministru kabineta 2019. gada 9. jūlija noteikumi Nr.309 "Veselības inspekcijas nolikums".

Lasīt vairāk >>

Aktualitātes

Rumbulas peldvietā peldēties atļauts

22.05.2020

Arī pārējās 55 oficiālajās peldvietās, kurās tika ņemti paraugi, peldūdens kvalitāte atbilst prasībām.

Lasīt vairāk >>

Vadlīnijas bērnu nometņu organizētājiem

22.05.2020

Sakarā ar to, ka no 1. jūnija būs atļauta bērnu nometņu norise, izveidotas Vadlīnijas piesardzības pasākumiem bērnu nometņu organizētājiem – šeit.

Lasīt vairāk >>

Informācija sociālo pakalpojumu sniedzējiem – par pārbaužu veikšanu Sociālās aprūpes centros 2020. gadā

21.05.2020

Aicinām sociālās aprūpes centrus iepazīties ar izstrādātajiem pārbaudes kritērijiemtajos ietvertajiem mērījumu elementiem un izmantot šo laiku, lai, veicot pašpārbaudi, pārliecinātos par savu atbilstības pakāpi, izmantotu iespēju konsultēties ar LM vai Inspekcijas speciālistiem un veiktu iespējamos uzlabojumus. 

Lasīt vairāk >>

NEIZMANTOT „Holger’s Professional spiritinis valiklis” ne roku, ne virsmu dezinfekcijai COVID-19 ierobežošanai

21.05.2020

Inspekcija aicina patērētājus un izplatītājus neizmantot „Holger’s Professional spiritinis valiklis”  produktu dezinfekcijas mērķiem un atgriezt to SIA „Dipol Latvija”, ja prece pirkta dezinfekcijas veikšanai.

Lasīt vairāk >>

Atspēkojam mītus par zāļu aktīvās vielas izrakstīšanu

21.05.2020

Pārmaiņas bieži rada šaubas un jautājumus, tāpēc skaidrojam jauno valsts kompensējamo zāļu jauno izrakstīšanas kārtību (stājusies spēkā 2020.gada 1.aprīlī), atspēkojot deviņus populārākos mītus.

Lasīt vairāk >>

Jaunumu arhīvs