Reģistru apmeklētājiem

UZMANĪBU!

Reģistrēties Ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistrā, sākot ar 8. jūniju, var pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni  67081510.

Lasīt talāk >>

Aktualitātes

Daugavas upes piekrastē ir novērotas zilaļģu savairošanās pazīmes

31.07.2015

Informējam, ka vairākās peldvietās Daugavas upes piekrastē ir novērotas zilaļģu savairošanās pazīmes. Zilaļģu koncentrācija peldvietu ūdenī šobrīd nav tādā apjomā, lai būtu iemesls noteikt peldēšanās ierobežojumus, tomēr Inspekcijas speciālisti  iesaka būt īpaši piesardzīgiem, izvēloties peldvietas, un pirms peldēšanās izvērtēt, vai ūdenī masveidā nav novērojamas zilaļģes. Saskaņā ar saņemto informāciju zilaļģes Daugavā novērotas Rīgā, peldvietās Jāņogu ielā 48, Taču ielas galā, un Rumbulas peldvietā.

Lasīt talāk >>

Jūlija peldūdens rezultāti apstiprina – peldēties atļauts visās oficiālajās peldvietās

10.07.2015

6. un 7. jūlijā veiktajās peldūdens kvalitātes pārbaudēs ūdens paraugos mikrobioloģiskais piesārņojums nav konstatēts. Visās oficiālajās peldvietās ūdens kvalitāte ir atbilstoša prasībām un  peldēties ir atļauts. 

Lasīt talāk >>

Par Veselības inspekcijas piedāvātajām e–iespējām juridiskām personām

03.07.2015

Atgādinām par juridisku personu ērtībai izstrādātajiem e-pakalpojumiem, kas sniedz iespēju jebkuram elektroniskā veidā iesniegt iesniegumu, paziņojumu vai pieteikumu, kā arī iegūt visu nepieciešamo informāciju par normatīvo aktu prasībām, kas ir saistošas Inspekcijas uzraudzības objektu pārstāvjiem. 

Lasīt talāk >>

Par Veselības inspekcijas piedāvātajām e–iespējām iedzīvotājiem

03.07.2015

Atgādinām par iedzīvotāju ērtībai izstrādātājiem e-pakalpojumiem, kuri ir pieejami portālā www.latvija.lv un Veselības inspekcijas tīmekļvietnē www.vi.gov.lv.

Lasīt talāk >>

Veselības inspekcija aicina Dziesmu un deju svētku dalībniekus ievērot piesardzību, uzturoties saulē

02.07.2015

Tuvākajās dienās Latvijas galvaspilsētā ieradīsies Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieki, un ārā daudzu stundu garumā tiks aizvadīti mēģinājumi un koncerti. Tā kā nedēļas nogalē tiek prognozēts karsts laiks, Veselības inspekcija aicina svētku dalībniekus laikus parūpēties par savu veselību un drošību, uzturoties saulē.

Lasīt talāk >>

Jaunumu arhīvs