Reģistru apmeklētājiem

UZMANĪBU!

Reģistrēties Ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistrā, sākot ar 8. jūniju, var pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni  67081510.

Lasīt talāk >>

Aktualitātes

Par Veselības inspekcijas piedāvātajām e–iespējām juridiskām personām

03.07.2015

Atgādinām par juridisku personu ērtībai izstrādātajiem e-pakalpojumiem, kas sniedz iespēju jebkuram elektroniskā veidā iesniegt iesniegumu, paziņojumu vai pieteikumu, kā arī iegūt visu nepieciešamo informāciju par normatīvo aktu prasībām, kas ir saistošas Inspekcijas uzraudzības objektu pārstāvjiem. 

Lasīt talāk >>

Par Veselības inspekcijas piedāvātajām e–iespējām iedzīvotājiem

03.07.2015

Atgādinām par iedzīvotāju ērtībai izstrādātājiem e-pakalpojumiem, kuri ir pieejami portālā www.latvija.lv un Veselības inspekcijas tīmekļvietnē www.vi.gov.lv.

Lasīt talāk >>

Veselības inspekcija aicina Dziesmu un deju svētku dalībniekus ievērot piesardzību, uzturoties saulē

02.07.2015

Tuvākajās dienās Latvijas galvaspilsētā ieradīsies Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieki, un ārā daudzu stundu garumā tiks aizvadīti mēģinājumi un koncerti. Tā kā nedēļas nogalē tiek prognozēts karsts laiks, Veselības inspekcija aicina svētku dalībniekus laikus parūpēties par savu veselību un drošību, uzturoties saulē.

Lasīt talāk >>

Uzskatīt par nederīgu Veselības inspekcijas darba apliecību Nr.096/14

01.07.2015

Uzskatīt par nederīgu Veselības inspekcijas darba apliecību Nr. 096/14,  izsniegta 30.12.2014., derīguma termiņš 29.12.2019.

Lasīt talāk >>

NMP dienesta mediķi aicina dziesmu un deju svētku dalībniekus kopā ar vecākiem pārliecināties par savu veselību un gatavību svētkiem vēl pirms došanās uz Rīgu

30.06.2015

Lai dalībniekiem skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki kļūtu par neaizmirstamu šīs vasaras piedzīvojumu, vēl pirms došanās uz tiem Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi aicina vecākus kopīgi ar ģimenes ārstu pārliecināties par sava bērna veselības stāvokli, fizisko sagatavotību šajā brīdī un gatavību piedalīties svētkos.

Lasīt talāk >>

Jaunumu arhīvs