Par mums

!!! Ja plānojiet apmeklēt Veselības inspekciju klātienē, lūdzam veikt iepriekšēju pierakstu!

 

- Rīgas centrālajam birojam, Klijānu ielā 7 - zvanīt pa tālruni 67081600; 

Reģistru nodaļai- ārstniecības personu reģistrācija, pārreģistrācija -  67507989; 67602101

Ārstniecības iestāžu reģistrācija - 67501589

- reģionālajos birojos - zvanīt attiecīgajai nodaļai.

Informējam, ka zvana signāls pienāk arī tad, ja līnija ir aizņemta! Tādā gadījumā, lūgums, pēc brīža, zvanu veikt atkārtoti.

 

Veselības inspekcija aicina arī pēc ārkārtējās situācijas beigām:

Veselības inspekcijas pakalpojumus izmantot elektroniski,

sagatavot un iesniegt Veselības inspekcijai elektronisku iesniegumu.

Lasīt vairāk >>

Aktualitātes

Izstrādāti ieteikumi ārstniecības iestādēm ar pacientu drošību saistītu atgadījumu cēloņu izpētei, pielietojot pamatcēloņu analīzes metodi

02.07.2020

Veselības inspekcija ir izstrādājusi ieteikumus ārstniecības iestādēm ar pacientu drošību saistītu atgadījumu cēloņu izpētei, pielietojot pamatcēloņu analīzes metodi (skatīt šeit).

Lasīt vairāk >>

Peldvietā „Rumbula” un Siguldas pilsētas peldvietā peldēties ir atļauts

25.06.2020

Šonedēļ pēc  atkārtotas ūdens paraugu ņemšanas peldvietā „Rumbula” un Siguldas pilsētas peldvietā, analīzes uzrāda, ka piesārņojums nav konstatēts un peldēties ir atļauts.

Lasīt vairāk >>

Jelgavā, Lielupes abās peldvietās peldēties ir atļauts

17.06.2020

 

Pēc atkārtotas ūdens paraugu ņemšanas Lielupes labā krasta peldvietā Jelgavā un peldvietā „Rumbula”, analīzes uzrāda, ka ūdens kvalitāte ir  uzlabojusies.

Lasīt vairāk >>

Jūnija peldvietu ūdens kvalitātes analīžu rezultāti

13.06.2020

Noteikts aizliegums peldēties Daugavas peldvietā „Rumbula”, kurā konstatēts augsts mikrobioloģiskais piesārņojums, kā arī peldvietu ūdens kvalitātes normatīvie robežlielumi ir pārsniegti arī Lielupes labā krasta peldvietā Jelgavā un Gaujas peldvietā Siguldā, kurās paaugstināta mikrobioloģiskā piesārņojuma dēļ ir ieteikts nepeldēties, bet pārējās oficiālajās peldvietās  ūdens kvalitāte atbilst prasībām un tajās peldēties ir atļauts.

Lasīt vairāk >>

No 10. jūnija pakāpeniski tiek atsākta klientu pieņemšana klātienē

10.06.2020

Veselības inspekcija no 10. jūnija, pakāpeniski atsāk klientu apkalpošanu klātienē, stingri ievērojot drošības un piesardzības prasības, tādēļ Veselības inspekcija aicina arī turpmāk izmantot iestādes pakalpojumus un saņemt konsultācijas attālināti – izmantojot elektroniskos pakalpojumus, konsultatīvo tālruni 67081600 vai sazinoties ar nodaļas speciālistiem.

Lasīt vairāk >>

Jaunumu arhīvs