E-iesniegums par elektronisko cigarešu un elektronisko cigarešu uzpildes flakonu tirdzniecību

Veselības inspekcija (turpmāk - Inspekcija) komersantu ērtībām, kuri plāno veikt elektronisko cigarešu un elektronisko cigarešu uzpildes flakonu tirdzniecību, ir izstrādājusi e-pakalpojumu, kas ļauj iesniegumu par tirdzniecības uzsākšanu iesniegt Inspekcijai elektroniskā veidā, izmantojot portālā www.latvija.lv pieejamo e-pakalpojumu Iesniegums Veselības inspekcijai” (tēma “Elektronisko cigarešu un elektronisko cigarešu uzpildes flakonu tirdzniecība”).

E-pakalpojuma izmantošanai ir vairākas ļoti būtiskas priekšrocības:

  • Nav jālejupielādē Ministru kabineta 2016. gada 6. septembra noteikumos Nr. 593 “Kārtība, kādā komersants paziņo par elektronisko cigarešu un elektronisko cigarešu uzpildes flakonu tirdzniecības uzsākšanu” noteiktā veidlapa.
  • Ir skaidri definēti lauki ar paskaidrojumiem – jāievada tikai nepieciešamā informācija.
  • Iesnieguma juridiskais statuss ir līdzvērtīgs iesniegtajam dokumentam papīra formātā vai ar e-parakstu.
  • Iesniegumu iespējams aizpildīt un nosūtīt Inspekcijai ērtā laikā.

Lietošanas pamācība pieejama šeit.

E-pakalpojums ir izstrādāts ERAF projekta “Nozares vienotās uzraudzības informācijas sistēmas izstrāde. 1. posms" ietvaros.

Papildus informācija: Aicinām izmantot arī citus Inspekcijas e-pakalpojumus. Informāciju par to, kā atrast un pareizi aizpildīt konkrētos e-pakalpojumus, iespējams atrast Veselības inspekcijas mājaslapas sadaļā E-pakalpojumi, rakstot uz e-pasta adresi: epak.info@vi.gov.lv vai zvanot pa tālruni: 67507987.

Izstrādāto e-pakalpojumu mērķis ir atvieglot klientu sadarbību ar Inspekciju. E-pakalpojumu izmantošanai ir vairākas priekšrocības, tostarp, iesniegto e-pakalpojumu juridiskais statuss ir līdzvērtīgs iesniegtajam dokumentam papīra formātā vai ar e-parakstu, kā arī iespēja ietaupīt laiku, piemēram, aizpildot un nosūtot pieteikumus, paziņojumus vai iesniegumus Inspekcijai Jums ērtā laikā.