Pieejami skaidrojumi profesionāļiem par normatīvo aktu prasībām kosmētikas līdzekļu ražotājiem

Veselības inspekcija (turpmāk - Inspekcija) informē, ka tīmekļa vietnes sadaļā „Skaidrojumi profesionāļiem par normatīvo aktu prasību izpildi” tagad ir pieejama informācija arī kosmētikas līdzekļu ražotājiem un citiem interesentiem, kas darbojas vai plāno darbību noteiktajā jomā, par darbības uzsākšanu un veikšanu (piemēram, par ražotāju pienākumiem, kosmētikas līdzekļu drošuma novērtējumu u.c.), par normatīvajos aktos noteikto prasību izpildes iespējamajiem veidiem, kā arī cita noderīga informācija.

Lietošanas pamācība pieejama šeit.

E-pakalpojums ir izstrādāts Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta „Nozares vienotās uzraudzības informācijas sistēmas izstrāde. 1.posms” ietvaros. 

Papildu informācija: Aicinām izmantot arī citus Inspekcijas e-pakalpojumus. Informāciju par to, kā atrast un pareizi aizpildīt konkrētos e-pakalpojumus, iespējams atrast Inspekcijas mājaslapas sadaļā E-pakalpojumi, rakstot uz e-pasta adresi: epak.info@vi.gov.lv vai zvanot pa tālruni: 67507987 vai 28683490.

Izstrādāto e-pakalpojumu mērķis ir atvieglot klientu sadarbību ar Inspekciju. E-pakalpojumu izmantošanai ir vairākas priekšrocības, tostarp, iespēja gūt visu būtiskāko informāciju vienuviet, kā arī iespēja ietaupīt laiku, piemēram, aizpildot un nosūtot pieteikumus, paziņojumus vai iesniegumus Inspekcijai Jums ērtā laikā.