Skaidrojumi profesionāļiem par normatīvo aktu prasību izpildi

 
Ar šā e-pakalpojuma palīdzību izglītības iestāžu (skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu), bērnu uzraudzības pakalpojumu sniedzēju (t.sk. aukles), skaistumkopšanas salonu (frizētavu, kosmētisko kabinetu), solāriju, publisko peldbaseinu un pirts, tetovēšanas un pīrsinga pakalpojumu sniedzēju, kosmētikas līdzekļu ražotāju un izplatītāju, kā arī veselības aprūpes iestāžu vadītāji, darbinieki u.c. interesenti, kas darbojas vai plāno darbību noteiktā jomā, var iegūt informāciju par normatīvajos aktos noteikto prasību izpildes iespējamajiem veidiem konkrētā nozarē, kā arī citu noderīgu informāciju. E-pakalpojums ir izstrādāts Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta „Nozares vienotās uzraudzības informācijas sistēmas izstrāde. 1.posms” ietvaros. 
 
Veselības inspekcijas kontroļu veikšanas procedūru skatīt šeit.
Veselības inspekcijas kontroles veidlapu paraugus skatīt šeit.
 
 
Sev interesējošo informāciju varat atrast divos veidos:
 
1. Meklētājā ievadot „atslēgas vārdu” (piemēram, bērnudārzs, skola, aukle, skaistumkopšana, slimnīca, kosmētika) un izvēloties no izvēlnes darbības veidu, nozari.
 
2. Izmantojot funkciju „meklēt strukturēti” un izvēloties darbības veidu kopu (piemēram, „Pirmsskolas izglītības iestādes un bērnu uzraudzības pakalpojumu sniedzēji”, „Veselības aprūpes iestādes” ), kā arī darbības veidu.
 
Pēc tam atzīmējiet interesējošo situāciju (vēlams izvēlēties pa vienai) un noklikšķiniet uz pogas "Meklēt".
  
Šobrīd ir iespējams atlasīt situācijas par darbības veidu kopām „Pirmsskolas izglītības iestādes un bērnu uzraudzības pakalpojumu sniedzēji" (lietošanas pamācība), "Vispārizglītojošās skolas" (lietošanas pamācība), "Skaistumkopšana, solāriji, peldbaseini, pirtis, tetovēšana, pīrsings" (lietošanas pamācība), "Ķīmija un kosmētika (kosmētikas līdzekļu ražotāji un izplatītāji)" (lietošanas pamācība) , kā arī "Veselības aprūpes iestādes" (lietošanas pamācība). Pārējās darbības veidu kopas ir izstrādes stadijā.
 
 
Jautājumiem par e-pakalpojuma lietošanu: epak.info@vi.gov.lv
 
 
Gadījumā, ja nav iespējams aplūkot visus e-pakalpojuma rezultātus, lūgums izmantot citu interneta pārlūkprogrammu, piemēram, Mozilla Firefox, Google Chrome u.c.