Aktualitātes

Bābelītes ezerā Rīgā ūdens kvalitāte ir laba un peldēties ir atļauts

20.07.2018

Pēc atkārtoti veiktām analīzēm Bābelītes ezerā Rīgā ūdens kvalitāte ir laba un peldēties ir atļauts!

 

 

Lasīt vairāk >>

Meža un kūdras ugunsgrēku dūmu ietekme uz cilvēku veselību

19.07.2018

Meža un kūdras ugunsgrēkos, sadegot biomasai, rodas dūmi – komplekss gāzu un cieto daļiņu maisījums, kas var ietekmēt veselību gan ugunsgrēka tuvumā esošajiem iedzīvotājiem, kā arī, dūmiem izplatoties līdz ar vēju lielākā attālumā, arī iedzīvotājus daudz tālākā apkārtnē.

Lasīt vairāk >>

Ūdens analīzes Vakarbuļļu, Daugavgrīvas un Vecāķu pludmalēs

18.07.2018

17. jūlijā Veselības inspekcijas speciālisti atkārtoti apsekoja Vakarbuļļu, Daugavgrīvas un Vecāķu pludmales, par kurām pagājušajā nedēļā tika ziņots par potenciāli toksisko zilaļģu masveida savairošanos. Šobrīd minētajās pludmalēs aļģu masveida akumulēšanās piekrastes ūdeņos nav konstatēta, līdz ar to riska peldētāju veselībai nav.

Lasīt vairāk >>

Informācija kosmētikas līdzekļu ražotājiem un citiem interesentiem

12.07.2018

Tīmekļa vietnes sadaļā „Skaidrojumi profesionāļiem par normatīvo aktu prasību izpildi” tagad ir pieejama informācija arī kosmētikas līdzekļu ražotājiem un citiem interesentiem, kas darbojas vai plāno darbību noteiktajā jomā, par darbības uzsākšanu un veikšanu.

Lasīt vairāk >>

Informācija par zilaļģu savairošanos Daugavgrīvas un Vecāķu pludmalē

11.07.2018

Otrdien, 10. jūlija pēcpusdienā Inspekcijā tika saņemta informācija no iedzīvotājiem par iespējamu zilaļģu savairošanos Daugavgrīvas un Vecāķu pludmales peldvietās.

Inspekcijas speciālisti 11.jūlijā apsekoja minētās peldvietas un konstatēja, ka Daugavgrīvas pludmalē zilaļģu masveida savairošanās nav konstatēta un ūdens ir vizuāli tīrs, līdz ar to peldēšanās ierobežojumi nav jānosaka. Atsevišķās vietās ārpus oficiālās pludmales zonas virzienā uz Daugavgrīvas bākas pusi novērotas krastā izskalotas aļģes, kuru sastāvā vizuāli konstatējamas arī zilaļģes, bet ūdens ir vizuāli tīrs.

 

Lasīt vairāk >>

Jūlija peldūdens kvalitātes pārbaužu rezultāti

06.07.2018

  Pēc 2. un 3. jūlijā veiktajām peldūdens kvalitātes pārbaudēm ir ieteikts nepeldēties Bābelītes ezera peldvietā, Rīgā, kurā konstatēts paaugstināts mikrobioloģiskais piesārņojums, bet pārējās 55 oficiālajās peldvietās peldēties ir atļauts.

Lasīt vairāk >>

Aptaujas rezultāti par solārija apmeklēšanas pieredzi

02.07.2018

 Veselības inspekcija, īstenojot solāriju pakalpojumu sniedzēju uzraudzību, no 2018. gada 16. maija līdz 17. jūnijam Veselības inspekcijas tīmekļa vietnē www.vi.gov.lv veica iedzīvotāju aptauju „Par solārija apmeklēšanas pieredzi”, kurā iedzīvotāji tika aicināti dalīties pieredzē par saņemtajiem solāriju pakalpojumiem. Aptaujas mērķis bija iegūt informāciju par to, kā solāriju pakalpojumu sniedzēji ievēro normatīvo aktu prasības* no klienta skatupunkta un pieredzes. Aptauju tika lūgts aizpildīt tām personām, kas solāriju bija apmeklējušas pēdējā gada laikā.

Lasīt vairāk >>

Par ugunsgrēka Olainē iespējamo ietekmi uz veselību

29.06.2018

 Naktī uz piektdienu, 29.jūniju, bīstamo atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma AS „BAO” teritorijā Olainē izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kurš patlaban ir lokalizēts.

Lasīt vairāk >>

Absolventu ievērībai!

26.06.2018

 Saskaņā ar Ministru kabineta 24.05.2016 noteikumu Nr. 317 „Ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistra izveides, papildināšanas un uzturēšanas kārtība” 5.punktu, Informāciju par ārstniecības personas medicīniskās izglītības dokumentu, kas apliecina profesionālās kvalifikācijas iegūšanu profesijā, izglītības iestāde sniedz Veselības inspekcijai piecu darbdienu laikā pēc izglītības dokumenta izsniegšanas.

Lasīt vairāk >>

Informācija par nozagtām īpašo recepšu veidlapām

15.06.2018

Veselības inspekcija vērš uzmanību, ka 14.06.2018  ir saņemta informācija par Rīgā nozagtām īpašo recepšu veidlapām ar šādiem numuriem: HM 423761 līdz  HM 423770. 

 

 

Lasīt vairāk >>