Jaunumu arhīvs 2019. gadā

Pilnveidotas prasības tetovēšanas un pīrsingu pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai

07.01.2020

 Lai samazinātu saslimšanas riskus ar infekcijas slimībām, īpaši vīrushepatītu B un C, kas saistīti ar invazīvās skaistumkopšanas pakalpojumiem, Veselības ministrija plāno ieviest prasības, kas veicinātu drošākus tetovēšanas un pīrsinga pakalpojumus. Šodien, 7. janvārī, plānotās prasības* apstiprinātas Ministru kabinetā.

Lasīt vairāk >>

Izmaiņas pacientu līdzmaksājumu apmēros, sākot no 2020. gada

30.12.2019

 

Sākot ar 2020.gada 1. janvāri spēkā stāsies grozījumi*, kas paredz izmaiņas pacientu līdzmaksājumu apjomā, saņemot valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus. Visiem iedzīvotājiem līdzmaksājumu summas būs samazinātas, izņemot līdzmaksājumu par ģimenes ārsta apmeklējumu personām līdz 65 gadu vecumam.

Lasīt vairāk >>

Uzmanību! Rīgā nozagtas īpašo recepšu veidlapas!

23.12.2019

Veselības inspekcija informē, ka Rīgā nozagtas īpašo recepšu veidlapas!

Lasīt vairāk >>

Veselības inspekcijas klientu apkalpošana 1.vietā!

16.12.2019

Ar godu paziņojam, ka 2019. gada Klientu apkalpošanas goda balvas ceremonijā, kas tika aizvadīta 13. decembrī, laurus plūca Veselības inspekcijas klientu apkalpošanas speciāliste-lietvede Vineta Miška, kas ieņēma pirmo vietu!

Lasīt vairāk >>

Veselības inspekcija rīko astoto Ziemeļvalstu/Baltijas tīkla (NWH) sanāksmi par ūdeni un veselību

12.12.2019

Veselības inspekcija kā Ziemeļvalstu/Baltijas valstu ūdens un veselības tīkla Latvijas pārstāve 12.- 13. decembrī rīko 8. tīkla sanāksmi (Eighth meeting of Nordic/Baltic network on water and heatlh).

Lasīt vairāk >>

Veselības inspekcija ieguvusi īpašu apbalvojumu nominācijā “Gada izaugsme”

05.12.2019

 Noslēdzoties iniciatīvas “Konsultē vispirms” principa ieviešanā iesaistīto uzraugošo iestāžu 2019. gada darbības novērtējumam, Veselības inspekcija ieguvusi īpašu apbalvojumu nominācijā “Gada izaugsme”, jo gada laikā demonstrējām visstraujāko progresu “Konsultē vispirms” principa ieviešanā.

Lasīt vairāk >>

Medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējas ārstu protesta akcijas laikā 28.novembrī

27.11.2019

 Pirms gaidāmās ārstu protesta akcijas š.g. 28. novembrī, kuras ietvaros atsevišķās ārstniecības iestādēs varētu netikt nodrošināti plānveida veselības aprūpes pakalpojumi, piemēram, ārstu-speciālistu, ģimenes ārstu konsultācijas, procedūras dienas stacionāros, Nacionālais veselības dienests (NVD) informē par medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām.

Lasīt vairāk >>

Paziņojums iedzīvotājiem par medicīnas centru AURORA!

21.11.2019

Veselības inspekcija informē, ka „ AURORA medicīnas centrs, AS ” no 16.11.19. ir svītrots no Ārstniecības iestāžu reģistra 

Lasīt vairāk >>

Veselības inspekcija veikusi kontroli Smiltenes izglītības iestādē

20.11.2019

   

Saņemot informāciju no Slimību profilakses  un kontroles centra par izglītības iestādē uzsākto epidemioloģisko izmeklēšanu, 2019. gada 19. novembrī Veselības inspekcija veica kontroli Smiltenē, izglītības programmas īstenošanas vietā Rīgas ielā 16c par higiēnas prasību ievērošanu, kā arī  izvērtēja, kā tiek ievērotas Slimību profilakses un kontroles centra noteiktās rekomendācijas sešās pirmsskolas izglītības grupās un sākumskolā.

Lasīt vairāk >>

Veselības ministre pasniedz Pateicības un Atzinības rakstus Veselības inspekcijas darbiniecēm

15.11.2019

Šodien, 15. novembrī, Veselības ministre Ilze Viņķele veselības nozares darbiniekiem pasniedza Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus, kā arī Ministru kabineta Atzinības rakstu, lai pateiktos sabiedrības veselības, veselības aprūpes un farmācijas nozares amatpersonām un darbiniekiem par ieguldīto darbu un nopelniem Latvijas Republikas attīstībā.

Lasīt vairāk >>