Veselības inspekcija aicina sabiedrību neklusēt par pārkāpumiem veselības aprūpē!

14.09.2019

Katru dienu Veselības inspekcija saņem desmitiem sūdzību par iespējamajiem pārkāpumiem veselības aprūpē.

Inspekcijai ir svarīgs katra cilvēka dzīves stāsts, tāpēc tā ir gatava pārmaiņām un ņem vērā arī ārējo ekspertu ieteikumus un Valsts kancelejas piemēru, rīkojot neformālas apmācības darbiniekiem “Veselības festivāls “Es stiprinu valsts pārvaldi!””, kurā tika uzaicināts arī īpašais viesis Krišjānis, lai dalītos sava ceļa pieredzē, ārstējoties no smagas slimības. Mācību laikā kolēģi neformālā vidē “iedzīvināja papīrus” proaktīvā, praktiskā darbībā.

Pasākums bija paredzēts iekšējo apmācību planā. Tā ietvaros tika prezentētas vērtības valsts pārvaldē (Ministru kabineta ieteikumi Nr.1) aktīvā komandas saliedēšanas darbībā iedzīvinātas iestādes stratēģijā iekļautās vērtības un veidota darbinieku izpratne par to, kā tās sasaistīt ar praktisko darbu.

“Tā ir drosme piedzīvot pārmaiņas un iziet ārpus rāmja, ko uzliek biroja telpas un rutīnas darbs!” iedvesmojot darbiniekus saka Inspekcijas vadītāja Indra Dreika.

Apmācības atklāja vadītājas vietniece Signe Lesiņa ar interaktīvu prezentāciju par vērtību iedzīvināšanu valsts pārvaldē.

Arī Re:Baltica žurnālisti atsaucās aicinājumam un piedalījās, noklausoties sagatavoto informāciju.