Paziņojums iedzīvotājiem par medicīnas centru AURORA!

21.11.2019

 Veselības inspekcija  informē, ka „ AURORA medicīnas centrs, AS ” no 16.11.19. ir svītrots no Ārstniecības iestāžu reģistra.

Veselības inspekcija „ AURORA medicīnas centrs, AS ” pēc savas iniciatīvas  ir veikusi regulāras pārbaudes, tika pārbaudītas  medicīnas  ierīces, medicīnas personāla kvalifikācijas kontrole, analizētas  pacientu ambulatorās kartes. 2018.gadā pārbaudes laikā konstatēts, ka diagnostika tiek veikta ar neatļautu medicīnisku iekārtu, nekavējoties nelikumīgā darbība tika apturēta.

Šī gada septembrī Veselības  inspekcija saņēma informāciju, ka  medicīnas centrs  reģistrētajā adresē Rīga, Bruņinieku iela, 49 korp.2, ārstniecības pakalpojumus nenodrošina. Medicīnas centrs "Aurora" tika brīdināta, ka, nesaņemot pieprasīto skaidrojumu, tiks lemts par tās  svītrošanu no Ārstniecības iestāžu reģistra , kura  mērķis ir nodrošināt ārstniecības iestāžu vienotu informācijas datu bāzi un iespēju izmantot informāciju par reģistrētajām ārstniecības iestādēm. Veselības inspekcija no iestādes nav saņēmusi pieprasīto informāciju, tāpēc ārstniecības iestāde  svītrota no reģistra.

Papildu informācija. Pamatojoties uz Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas spriedumu pasludināts "AURORA'' medicīnas centrs, AS" maksātnespējas process.