Par mums

Veselības inspekcija ir Veselības ministrijas pakļautībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas izveidota 2007.gadā.  Veselības inspekcijas darbību nosaka Ministru kabineta 05.02.2008. noteikumi Nr.76 "Veselības inspekcijas nolikums".

Lasīt vairāk >>

Aktualitātes

Informācija par nozagtām īpašo recepšu veidlapām

15.06.2018

Veselības inspekcija vērš uzmanību, ka 14.06.2018  ir saņemta informācija par Rīgā nozagtām īpašo recepšu veidlapām ar šādiem numuriem: HM 423761 līdz  HM 423770. 

 

 

Lasīt vairāk >>

Atļauts peldēties Mērsraga peldvietā un Jūrmalas pilsētas peldvietās „Dzintari” un „Vaivari”

13.06.2018

Veselības inspekcija informē, ka pēc veiktajām atkārtotām peldūdens kvalitātes pārbaudēm Mērsraga peldvietā (pie bākas) un Jūrmalas pilsētas peldvietās „Dzintari” un „Vaivari”, mikrobioloģiskais piesārņojums vairs netika konstatēts, līdz ar to peldēties šajās peldvietās ir atļauts.

 

 

 

Lasīt vairāk >>

Jūnija peldūdens kvalitātes pārbaužu rezultāti

08.06.2018

Veselības inspekcija (turpmāk – Inspekcija) informē, ka pēc 4. un 5.jūnijā valsts monitoringa ietvaros veiktajām peldvietu ūdens kvalitātes pārbaudēm ir noteikts aizliegums peldēties Mērsraga peldvietā (pie bākas), Mērsraga novadā, kurā konstatēts augsts mikrobioloģiskais piesārņojums.

 

Lasīt vairāk >>

Informācija par sertifikāta viltojumu medicīniskajām ierīcēm

07.06.2018

Inspekcija aicina medicīnisko ierīču izplatītājus, importētājus, ārstniecības iestāžu atbildīgās personas un citus medicīnisko ierīču lietotājus būt vērīgiem, lai nodrošinātu medicīnisko ierīču drošu lietošanu.

 

Lasīt vairāk >>

Veselības inspekcija brīdina iedzīvotājus par neatļautu ārstniecību

01.06.2018

Inspekcija aicina ikvienu iedzīvotāju atbildīgi izvēlēties personu, kas piedāvā pakalpojumus, kuri būtiski ietekmē cilvēka vispārējo veselības stāvokli un var radīt patiesus draudus veselībai.  

 

 

 

Lasīt vairāk >>

Jaunumu arhīvs